Co nosimy w portfelu? Lista 4 rzeczy, o których musisz pamiętać

Portfel to jedna z wizytówek każdego człowieka. To po nim ludzie poznają jaki ktoś ma gust, czy jest profesjonalistą, czy ceni sobie dobrą jakość. Równie ważne, jak wygląd portfela jest to co w nim nosimy. Oto lista 4 rzeczy, których nie może zabraknąć w twoim portfelu.

Co nosimy w portfelu? Pieniądze

Co nosimy w portfelu? Odpowiedź, która nasuwa się od razu to pieniądze. W erze płatności mobilnej każdy stara się mieć w portfelu odrobinę gotówki na wszelki wypadek. Wiele osób ceni sobie portfele z przegródkami: na monety i pieniądze papierkowe. Takie rozwiązanie ułatwia zarządzanie gotówką oraz wprowadza dobrą organizację i porządek w portfelu.

Wybierasz się do teatru albo do eleganckiej restauracji i chcesz mieć trochę gotówki, ale planujesz wziąć ze sobą małą torebkę? Dobrym rozwiązaniem jest posiadanie 2 portfeli: jeden do codziennego użytku i drugi dużo mniejszy, do którego będziesz mogła włożyć niewielką kwotę pieniędzy i który zmieści się do niewielkiej kopertówki.

Każdy ma w portfelu kartę do bankomatu

Karty do bankomatu i karty kredytowe to odpowiedź na pytanie, co nosimy w portfelu. Jesteś właścicielem więcej niż jednej karty? Dobrym rozwiązaniem jest wybór portfela z przegródkami na karty. W ten sposób będziesz mogła je sobie poukładać w najwygodniejszy dla siebie sposób. Przechowując kartę w takiej przegródce ograniczasz również możliwość jej zgubienia.

Gdzie schować dokumenty? Oczywiście w portfelu

Zastanawiasz się co nosimy w portfelu? Wiele osób wkłada do niego dokumenty – dowód osobisty, karta miejska, legitymacja szkolna lub studencka, te i wiele innych ważnych dokumentów, znajdują się właśnie w naszych portfelach. Noszenie dowodu osobistego, czy karty miejskiej w portfelu nie jest niczym złym, trzeba uważać, by ich nie zgubić. Odkryłeś brak dokumentów? Natychmiast zgłoś to policji, a jeżeli zginęły ci karty zadzwoń do banku, żeby je zablokować.

Chcesz poprawić sobie humor? Noś zdjęcia najbliższych w portfelu

Chcesz poczuć się lepiej? Szukasz sposobu, by szybko poprawić sobie humor w trakcie dnia? Włóż do portfela zdjęcia bliskich. Wiele osób wsuwa zdjęcia legitymacyjne rodziców, partnera, czy dzieci. Dobrym pomysłem, który z pewnością wywoła uśmiech na twojej twarzy nawet w najgorszy dzień, jest zmniejszenie jakiegoś fajnego zdjęcia z wakacji, na którym jesteście wszyscy razem. Masz gorszy dzień? Wystarczy, że otworzysz portfel i uśmiechnięte twarze bliskich i wspomnienia radosnych chwil od razu poprawią ci humor.

do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper.pl